6 Порад Для Вашої Безпеки Під Час Мандрівки

1. Візьміть з собою в подорож зовнішній акумулятор. Тоді ви завжди будете на зв’язку, навіть якщо електрики не буде поруч з вами цілий тиждень.

2. Беріть з собою 2-5 банківських карт і зберігайте їх у різних місцях. Якщо ви втратили основну карту або ж її вкрали, просто заблокуйте її, переведіть гроші на іншу картку та продовжуйте вашу мандрівку.

3. Перейменуйте в телефоні контакти родичів та/або важливих друзів на англійську. Якщо з вами раптом щось трапиться, медики чи поліція зможуть зрозуміти, кому зателефонувати. «Mom» чи «Dad» для іноземців будуть більш зрозумілими, ніж «Мама» і «Тато».

4. Хочете, щоб вуличні зазивали у будь-якій країні світу вам не набридали? Вивчіть місцевою мовою фразу «Я тут по роботі», і вуаля – до вас швидко втратять інтерес.

5. Беріть з собою в аптечку ліки широкого спектра. Ніколи не знаєш, що саме з тобою станеться.

6. При оренді авто / мотоцикла сфотографуйте всі подряпини і вади на телефон, щоб у вас були докази у разі виникнення аварійної ситуації.

Подорожуйте Безпечно!

Лайфхаки для туристів
Поради для початківців
Туристичний блог

Туристичний Блог

Блог про подорожі, колекції цікавих місць, фото і відео, корисна інформація, досвід подорожей. І це тільки початок. Реальні історії і цікаві авантюри забезпечені. Приєднуйтесь!