Міфи Про Подорожі

Ми тут подумали і зібрали докупи  найпопулярніші міфи про подорожі, які можуть стати на заваді вашій прекрасній мандрівці. А ну, чи знайдете знайоме упередження?

Міф перший: мандрівки потрібно планувати заздалегідь

Частково так. Якщо ви плануєте на мопеді поїхати в Казахстан через Туреччину, місяць прожити в різних островах Японії, або здійснити тріп по пампасах Аргентини та Бразилії. Але якщо у вас є біометрика, а Wizzair пропонує фантастичну знижку – то чому б не рвонути на вихідні у закордоння?

Міф другий: літати страшно і небезпечно

Взагалі, літати мало хто боїться. Зазвичай бояться падати. Але якщо пошукати статистику, товийде, що політати на літаку буде вшестеро безпечніше, ніж поїздити на поїзді. І в дев’ятнадцятеро безпечніше, ніж ганяти в автомобілі.

Міф третій: з моїм рівнем англійської краще сидіти вдома

Ви можете бути здивовані, якщо побачите, як у процесі мандрівки в голові будуть вистрибувати слова, які останнього разу вживалися на уроках у 9-му класі.

Міф четвертий: лоукости незручні

Звичайно, пожувати “безкоштовну” канапку і відкинутись в кріслі – прикольно, але так чи насправді потрібно стільки платити за ці блага цивілізації?

Міф п’ятий: літо - це найкращий час для відпусток

Вся команда trip2 впевнено заявляє, що найкращим часом для мандрівок є всі пори року. Ти ніколи не знайдеш найкращий час, не спробуючи це хоча б раз.

Міф шостий: краще піти в турагентство і купити путівку

Думаєш, що це дорожче, але ніяких турбот? Без коментарів.

Міф сьомий: наодинці мандрувати не хочу, а компанії немає

Подорож наодинці – можливо, найкращий спосіб пізнати себе краще. І в такому разі вам не доведеться підлаштовуватися під під когось. І не потрібно робити цих 100500 селфі на фоні тієї прикольної стіни.

Міф восьмий: автобусні тури - чудовий спосіб знайомства з містом

Набагато краще познайомитися із місцевими. Так, вони навряд чи розкажуть, у яких кварталах бушувала холера кілька століть тому, але можуть підказати такі місця, про які не знають екскурсоводи.

Міф дев’ятий: головне - хороший шопінг

Навіщо із собою брати напівпорожню валізу? Щоб по дорозі додому було місце для трофеїв успішного шопінгу! Так, можливо, вам «взагалі немає що одягнути». Але можна спробувати розвіятися: погуляти, поспостерігати, поспілкуватися, поїсти, помолитися, полюбити.

Туристині Міфи
Поради туристам
Туристичний блог

Туристичний Блог

Блог про подорожі, колекції цікавих місць, фото і відео, корисна інформація, досвід подорожей. І це тільки початок. Реальні історії і цікаві авантюри забезпечені. Приєднуйтесь!