fbpx

7 Oфлайн Програм для Мандрівників

Відсутність інтернету – один з ключових аспектів, який може позбавити комфорту будь-яку вашу подорож. Як орієнтуватися в незнайомій країні? Брати з собою десяток паперових карт або списаний блокнот з корисною інформацією про нове місто? Ні, адже є інший вихід: завантажити ці 7 офлайн додатків для мандрівників на ваш смартфон і насолоджуватися подорожжю.

Офлайн-карти всіх країн світу, просто вибираєте потрібне місце на карті і завантажуєте його в свій телефон або планшет, і користуєтеся в поїздці без інтернету. Карти працюють досить швидко і мають інтеграцію з Booking.com, тому знайти свій хостел чи готель буде ще простіше.

Зовсім недавно в Maps.me з’явилися платні маршрути від блогерів і професійні путівники. Платні маршрути можуть бути базовими (найпопулярніші туристичні локації), оглядовими (більше точок з докладним описом) та професійними (путівники по районам з унікальними локаціями).

Smart travel
Офлайн програми
Туристичний блог

Туристичний Блог

Блог про подорожі, колекції цікавих місць, фото і відео, корисна інформація, досвід подорожей. І це тільки початок. Реальні історії і цікаві авантюри забезпечені. Приєднуйтесь!

CITY MAPS 2GO

Офлайн-карти, детальна інформація, популярні місця і корисні поради. Всі функції, – наприклад, пошук за адресою, рецензування та позиціонування на основі GPS – також працюють без доступу в інтернет.

TOURISTEYE

Планувальник маршрутів з офлайн-картами і порадами від інших мандрівників, чим зайнятися в тому чи іншому місті. Хороша база корисних підказок і ідей, куди поїхати і що подивитися в Європі і не тільки.

Ще одна програма, про яку варто сказати – Free Wi-Fi Map. Фішка програми в тому, що вона показує не тільки відкриті і безкоштовні точки доступу, але і закриті, підбираючи до них паролі. Паролі від Wi-Fi і підказки від реальних людей по всьому світу. Можна додати нову мережу або підключитися до вже існуючих точок.

GATEGURU

У базі даних GateGuru міститься інформація про розташування магазинів і кафе в більш ніж 180 аеропортах світу з розподілом по терміналах. Як не загубитися в новому аеропорту, скільки часу піде на реєстрацію – і іншу інформацію можна знайти саме в цьому додатку.

Тревел-гід по 8000 напрямкам, включає коротку інформацію про країну / місто, карти, а також базу готелів, ресторанів, магазинів і визначних пам’яток. Кожен з цих об’єктів можна відразу знайти на карті і подивитися маршрут. Крім того, за допомогою програми можна вибрати місцевий тур і замовити його для себе (для самого замовлення потрібен інтернет). Незважаючи на те, що без інтернету ви не зможете забронювати готель, це хороший спосіб підшукати щось поблизу і переглянути варіанти.

CURRENCY EXCHANGE

Офлайн-конвертер валют стане в нагоді під час шопінгу в іншій країні. Ви можете оновити курс валют в готелі і користуватися додатком в дорозі без доступу до інтернету.

А якими програмами під час подорожей користуєтесь ви?