Як Підготуватися до Подорожі з Немовлям (ч.1)

Подорож з немовлям краще планувати разом з дитячим лікарем. Він може заборонити поїздку, якщо дитина хворітиме. Зміна клімату може посилити хворобу. Відпустку доведеться відкласти, якщо настав час чергового щеплення: потрібно буде здати аналізи до і спостерігати за дитиною після процедури.

Подбайте про доступні харчування, прибирання, розваги. Подумайте, що ви робитимете, якщо погода  зіпсується або немовля відчує себе погано. Цілком імовірно, що треба буде повести кілька днів у номері.

Вивчіть ландшафт. Зв’яжіться з готелем і дізнайтесь, чи з коляскою буде зручно прогулюватися. Дізнайтеся, чи є пандусами або ліфти. Є простий спосіб перевірки: можна знайти потрібну адресу в google maps “кинути чоловічка” та побродити по вулицях у режимі стріт-в’ю. Стрімкогорбиста місцевість чи велика кількість сходів з коляскою гуляти не дозволять.

У готельному номері буде потрібно більше комфорту:

  • Дитяче ліжечко. Якщо його не буде, то немовляті доведеться спати в колясці. Але якщо коляска промокне від дощу, то спати буде ніде. Ще один варіант – окреме односпальне ліжко для дитинки.
  • Ванна. У душі дитину купати не так просто, а в ванні – одне задоволення.
  • Балкон. Тут можна поставити коляску, щоб у номері було вільніше. А ще на балконі зручно гуляти з малюком: на свіжому повітрі діти сплять краще.
  • Чайник. У ньому швидко і зручно стерилізовуються дитячі пляшечки і пустушки.

Краще дізнатися все заздалегідь, телефоном або в електронним листом. Запитуйте так:

Доброго дня!

Я забронювала номер у вашому готелі з 12 березня по 1 квітня. Приїжджаю з дочкою, їй три місяці. Хочу заздалегідь уточнити кілька деталей:

  1. Буду рада, якщо знайдете для мене номер з балконом. Я поставлю на нього дитячу коляску.
  2. Чи зможете поставити в мій номер дитяче ліжечко?
  3. Я бачила, що в номері є міні-бар. Будь ласка, заберіть з холодильника алкоголь. Я хочу зберігати в ньому продукти.
  4. Чи знайдете для мене електрочайник?

Не забудьте оформити медичну страховку, яку можна зробити самостійно, або ж ми із цим допоможемо. Якщо вам або дитині стане погано, потрібно дзвонити на гарячу лінію та слухати інструкції.

Запишіть номер найближчої приватної клініки. Якщо стан немовляти  вас лякає, потрібно відразу телефонувати в швидку. В Євросоюзі діє загальний екстрений номер 112. Зателефонувати на нього можна з мобільного телефону. Якщо хвороба потрапляє в список страхових випадків – звертайтеся в страхову. Телефон зазначений в полісі і в договорі страхування.

Немовля
Поради туристам
Туристичний блог

Туристичний Блог

Блог про подорожі, колекції цікавих місць, фото і відео, корисна інформація, досвід подорожей. І це тільки початок. Реальні історії і цікаві авантюри забезпечені. Приєднуйтесь!