Страхування За Кордоном: Навіщо?

Зазвичай дні напередодні поїздки за кордон завжди сповнені приємних турбот: збір речей в дорогу, перевірки валізи, відгодовування кота на вікенд наперед… А чи має належати до цих турбот і страховка для виїзду за кордон? Вона ж вимагає і уважності при оформленні, і додаткових витрат. Давайте вияснимо, для чого ж потрібно страхуватися?

Інколи потрібна страховка для візи

Так, без полісу страхування просто-напросто не оформлять візу. Цей пункт настільки простий і очевидний, що коментувати тут нічого, запам’ятаємо лише, що страховка для виїзду за кордон – не питання Вашого вибору, це вимога приймаючої сторони, і воно обов’язкове.

Якщо Ви їдете у безвізову країну, яка не висуває обов’язкових вимог по страхуванню, завжди виникає спокуса заощадити. Але досвідчені мандрівники знають, що в екстреній ситуації можна залишитися один на один з медичними і, отже, грошовими проблемами в малознайомій країні.

Медична допомога

Страховка туриста включає в себе витрати на екстрену та невідкладну медичну допомогу, діагностичні процедури, вартість медикаментів, і, власне, лікування раптових захворювань і травм у разі нещасного випадку. Отруєння, ДТП, травми на відпочинку – це лише невеликий список небезпек, що можуть трапитися у мандрівці. Коли у Вас на руках поліс, то є чітке уявлення про те, як діяти в таких випадках далі.

Зауважимо, що при виборі страховки варто включити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, в тому числі – допомогу при гострому болю, а також компенсацію витрат на квитки, якщо ви не змогли через госпіталізацію виїхати додому вчасно, і ваші квитки “згоріли”.

скасування поїздки

Загалом, можна застрахувати ризики скасування поїздки, втрати і пошкодження багажу, затримки авіарейсу, цивільну відповідальність, а також купити поліс для тривалого перебування за кордоном і так далі.

як працює медстраховка

У процесі беруть участь 3 сторони: страхова компанія, лікарня і асистанс, який виступає посередником між ними. Після настання страхового випадку потрібно зв’язуватися саме з ним. Ви просто телефонуєте за номером, вказаним у полісі, і пояснюєте ситуацію. Залежно від складності випадку, вам викличуть швидку або лікаря в готель чи ж скажуть, в яку медустанову їхати самостійно для отримання безкоштовної допомоги. Всі розмови будуть проходити в телефонному режимі, за допомогою перекладача.

Як бачите, медична страховка позбавить вас від головного болю і дозволить просто насолоджуватися відпочинком.

Страхування
Поради туристам
Туристичний блог

Туристичний Блог

Блог про подорожі, колекції цікавих місць, фото і відео, корисна інформація, досвід подорожей. І це тільки початок. Реальні історії і цікаві авантюри забезпечені. Приєднуйтесь!