Tag

Безпека

Чи Варто Боятися Авіакатастроф?

/ /
Кожні 2-3 секунди, в світі хтось приземляється або злітає. Хтось цьому радіє, а хтось боїться. А чи варто піддаватися страху та боятися польотів? Відповідь дасть статистика: як часто падають літаки, де це трапляється і наскільки велика ймовірність падіння.

Як Eкономити Під Час Подорожі?

/ /
Як економити під час подорожі? Використовуйте дні знижок. Це дуже просто та дієво. Часто у музеїв або інших туристичних об’єктів є дні знижок, або ж дні вільного відвідування. Перевірити можна на сайті, щоб дізнатися, чи пропонують таку опцію, а якщо так, то коли і за яких умов.

Як Підготуватися до Подорожі з Немовлям (ч.2)

/ /
До початку поїздки вирішіть, як ви повезете немовля в літаку - на руках, в колисці або автокріслі. Зателефонуйте в авіакомпанію, щоб уточнити це питання.

Як Підготуватися до Подорожі з Немовлям (ч.1)

/ /
Подорож з немовлям краще планувати разом з дитячим лікарем. Він може заборонити поїздку, якщо дитина хворітиме. Зміна клімату може посилити хворобу. Відпустку доведеться відкласти, якщо настав час чергового щеплення: потрібно буде здати аналізи до і спостерігати за дитиною після процедури.

Як Подорожувати Літаком на Велосипеді?

/ /
Дальні подорожі на велосипеді складно уявити без участі літаків. Непричетних людей іноді дивує сама можливість везти велик повітрям. Початківців же бентежить уявна складність цього заходу. Ця стаття покликана розвіяти сумніви і внести ясність.

Що Не Можна Брати в Літак?

/ /
Турбота про безпеку польотів змушує авіаперевізників вводити суворі правила провезення багажу в літаку. Список заборонених речей однаковий для пасажирів усіх класів, але може несуттєво відрізнятися в аеропортах різних країн. Заборона поширюється і на екіпаж.

Неаполь – Чи Правда Небезпечний?

/ / /
Незважаючи на велику кількість історичних, культурних і природних пам'яток, сучасний образ Неаполя - це не тільки тисячолітня колиска Римської цивілізації, а ще і трохи небезпечне місце.

Страхування За Кордоном: Навіщо?

/ /
Зазвичай дні напередодні поїздки за кордон завжди сповнені приємних турбот: збір речей в дорогу, перевірки валізи, відгодовування кота на вікенд наперед... А чи має належати до цих турбот і страховка для виїзду за кордон? Вона ж вимагає і уважності при оформленні, і додаткових витрат. Давайте вияснимо, для чого ж потрібно страхуватися?

Міфи Про Подорожі

/ / /
Ми тут подумали і зібрали докупи найпопулярніші міфи про подорожі, які можуть стати на заваді вашій прекрасній мандрівці. А ну, чи знайдете знайоме упередження?

6 Порад Для Вашої Безпеки Під Час Мандрівки

/
1. Візьміть з собою в подорож зовнішній акумулятор. Тоді ви завжди будете на зв’язку, навіть якщо електрики не буде поруч з вами цілий тиждень. 2. Беріть з собою 2-5 банківських карт і зберігайте їх у різних місцях. Якщо ви втратили основну карту або ж її вкрали, просто заблокуйте її, переведіть гроші на іншу картку та продовжуйте […]
1 2