fbpx

Tag

Подорож

Як Відкрити Візу в Англію

/ /
Туристична віза в Великобританію (C-Visit) - є однією з найбільш популярних категорій віз до Сполученого Королівства. Дозвіл на відвідування Великобританії з туристичною метою може видаватися на термін від 6 місяців до десяти років. Якщо Ви оформляєте туристичну візу вперше, то щоб збільшити шанси, ми рекомендуємо подавати заявку на піврічну візу. Надалі Ви зможете запитувати візу […]

Подорож в Китай. Культурний шок для європейця

/ / / /
Ви готові опинитися у мегаполісі, у якому скрізь незрозумілі ієрогліфи, ніс періодично атакують різкі запахи місцевих делікатесів, а в боки штурхають ліктями тутешні маленькі китайці?

Великий Лебовські у Рейк’явіку

/
Якщо тобі вдалося уникнути перегляду “Великого Лебовські”, то пропонуємо спочатку подивитися фільм, перш ніж відправитися в цей бар. Тільки тоді ти зможеш повною мірою оцінити кількість часу та турботи, які пішли на розробку цього унікального місця.

Туристичний Розмовник

/
Зараз соромно не знати англійську – адже це мова міжнародного спілкування. Існує велика ймовірність того, що за кордоном Вас можуть зрозуміти тільки англійською. Тому ми підготували список із найбільш необхідних, на нашу думку, виразів для туриста. Рекомендуємо вивчити їх перед поїздкою.

Андорра

/
Невелика країна, розташована в гірській долині між Францією та Іспанією. Основний дохід – туризм. Популярна завдяки гірськолижним курортам і нижчими, ніж у сусідів, цінами на алкоголь і сигарети. Сюди варто їхати за гірськими пейзажами, розслабленою атмосферою, музеями і маленькими острівцями старовинної архітектури.