Tag

Поради

Чому Варто Подорожувати?

/
Чому люди покидають свої домівки і мандрують по всьому світу? Причини, чому люди люблять подорожувати, різноманітні. Вони також дуже особисті. Погляньте на ці мотиви, і подивіться: можливо, вони стосуються саме вас.

Як Eкономити Під Час Подорожі?

/ /
Як економити під час подорожі? Використовуйте дні знижок. Це дуже просто та дієво. Часто у музеїв або інших туристичних об’єктів є дні знижок, або ж дні вільного відвідування. Перевірити можна на сайті, щоб дізнатися, чи пропонують таку опцію, а якщо так, то коли і за яких умов.

Як Підготуватися до Подорожі з Немовлям (ч.2)

/ /
До початку поїздки вирішіть, як ви повезете немовля в літаку - на руках, в колисці або автокріслі. Зателефонуйте в авіакомпанію, щоб уточнити це питання.

Як Підготуватися до Подорожі з Немовлям (ч.1)

/ /
Подорож з немовлям краще планувати разом з дитячим лікарем. Він може заборонити поїздку, якщо дитина хворітиме. Зміна клімату може посилити хворобу. Відпустку доведеться відкласти, якщо настав час чергового щеплення: потрібно буде здати аналізи до і спостерігати за дитиною після процедури.

Як Подорожувати Літаком на Велосипеді?

/ /
Дальні подорожі на велосипеді складно уявити без участі літаків. Непричетних людей іноді дивує сама можливість везти велик повітрям. Початківців же бентежить уявна складність цього заходу. Ця стаття покликана розвіяти сумніви і внести ясність.

Як Виспатись в Автобусі?

/ /
Автобуси - це часом найдешевший транспортний засіб, і, разом із тим, не завжди найзручніший. У більшості випадків ви будете сидіти на жорстких сидіннях, а це не завжди приємно. Проте, ми надамо вам поради та прийоми, які пом'якшують майже всі негативи та незручності, з якими ви можете зіткнутися під час перебування в автобусі.

Як Правильно Орендувати Автомобіль у Європі?

/ /
Сьогодні ми поділимося з Вами практичними порадами подорожей по Європі на орендованому автомобілі. Правила прокату трохи різняться від країни до країни, але спільні риси виділити можна: Особам, молодшим за 18 років - хай навіть ви кермуєте з дитинства - автомобіль вам не дадуть в жодній точці світу. Авто слід перевіряти на пошкодження, щоб не стати жертвою […]

Неаполь – Чи Правда Небезпечний?

/ / /
Незважаючи на велику кількість історичних, культурних і природних пам'яток, сучасний образ Неаполя - це не тільки тисячолітня колиска Римської цивілізації, а ще і трохи небезпечне місце.

3 Пляжі Майорки

/ / / /
Кожен пляж Майорки буде тихим, затишним і чистим. Але найкращі місця для того, щоб поніжитися на сонці і покупатися в прозорій морській воді - відокремлені бухти, яких тут чимало. Звертаємо вашу увагу на 3 пляжі, які, як ми думаємо, варті уваги.

Страхування За Кордоном: Навіщо?

/ /
Зазвичай дні напередодні поїздки за кордон завжди сповнені приємних турбот: збір речей в дорогу, перевірки валізи, відгодовування кота на вікенд наперед... А чи має належати до цих турбот і страховка для виїзду за кордон? Вона ж вимагає і уважності при оформленні, і додаткових витрат. Давайте вияснимо, для чого ж потрібно страхуватися?
1 2 3